Nasz zespół redakcyjny

Nasz zespół redakcyjny pracuje bardzo ciężko każdego dnia, żeby zapewnić najwyższą naukową dokładność i rzetelność wszystkich treści w serwisie e-Seksuolog.pl.

Nasz zespół redakcyjny to doświadczeni kliniczni seksuolodzy o zróżnicowanej i rozległej wiedzy.

Codziennie bardzo ciężko pracujemy, żeby wszystkie nasze artykuły były łatwe w zrozumieniu i jeszcze prostsze do zastosowania w życiu codziennym. Chcemy, żebyś mógł podejmować dla siebie możliwie najlepsze decyzje.


Poznaj nasz zespół

Cezary Wysocki

Cezary WysockiNazywam się Cezary Wysoki i jestem bardzo doświadczonym psychoterapeutą. Ukończyłem psychoterapię na Uniwersytecie Warszawskim, co pozwoliło mi podjąć kolejny wymagający kierunek – Po paru latach ciężkiej pracy stałem się certyfikowanym seksuologiem klinicznym. Udało mi się zdobyć prestiżowe wyróżnienia takie jak Certyfikat Superwizora Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych oraz Certyfikat Seksuologa Klinicznego. W mojej pracy każdego dnia pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami seksualnymi i stąd padł pomysł na założenie portalu e-Seksuolog.pl. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak wiele osób wstydzi się swojego problemu. Chciałbym, żeby wizyta na tej stronie była pierwszym krokiem w stronę skutecznego leczenia.

Sprawdź moje artykuły ➞

Magda Czarnecka

Magdalena Czarnecka, seksuolog

Specjalizację klinicznej seksuolożki uzyskałam kończąc Uniwersytet Warszawski. Poza tym uzyskałam liczne dyplomy i certyfikaty, które tylko podkreślają moją wiedzę i umiejętności. Od wielu lat wspieram pary w trudnych momentach i staram się pomagać im tak mocno jak to możliwe. Teraz postanowiłam zacząć dzielić się moją wiedzą za darmo na tej stronie. Być może w przyszłości moje publikacje pojawią się na innych serwisach. Poza pracą, prowadzą dość aktywne życie prywatne. Mam dwójkę dzieci i kochającego męża. Uwielbiam chodzenie po górach, grę w tenisa ziemnego oraz długie wypady rowerowe. Staram się również wspierać mniejszości w walce o ich prawa – „Żyj i daj żyć innym”.

Sprawdź moje artykuły ➞