O nas

Właścicielem serwisu e-Seksuolog.pl jest Cezary Wysocki – seksuolog kliniczny i psychoterapeuta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Serwis tworzy wspólnie z kilkoma innymi specjalistami.

Chcemy pomóc Ci osiągnąć satysfakcjonujące życie seksualne. Naszym celem jest niesienie pomocy…

Na tej stronie zajmujemy się ściśle tematyką zdrowia seksualnego. Znajdziesz tutaj mnóstwo porad, które mogą Ci pomóc uporać się z zaburzeniami seksualnymi, ale musisz pamiętać, że nie zastąpią one konsultacji lekarskiej.

Seks to niezwykle ważny element w życiu człowieka. Każdy człowiek choć raz w życiu walczył z mniejszymi lub większymi zaburzeniami seksualnymi. Nie ma znaczenia jakiej wagi jest Twój problem – nasz zespół powstał po to, żeby wspierać każdego człowieka.

O naszej sile świadczy bardzo doświadczony zespół, który od lat zajmuje się zaburzeniami seksualnymi. Ponadto posiłkujemy się oficjalnymi badaniami, dzięki czemu możemy w prosty sposób przebić się przez fałszywe informacje. Jesteśmy tutaj, żeby pomagać!

Naszym celem jest niesienie pomocy osobom cierpiącym na zaburzenia seksualne.

Nasz zespół otwarcie i obiektywnie zajmuje się wieloma aspektami życia seksualnego. Jesteśmy tutaj dla wszystkich – również dla Ciebie! Ludzie często prywatnie pytają nas o różne trudne rzeczy, dlatego zawsze uważnie słuchamy i wykazujemy ogromną empatię. Empatia to słowo klucz i jest dla nas najważniejsza. Zależy nam na Twoim życiu seksualnym.

Chcemy, żebyś mógł efektywnie wykorzystać zasoby naszego serwisu. Tworzymy treści na podstawie naukowych badań, a przed samą publikacją są one weryfikowane przez seksuologów o ogromnym doświadczeniu.

Dziękujemy, że wybrałeś nasz serwis,
Zespół e-Seksuolog.pl


Treści z kategorii zdrowie/uroda publikowane przez specjalistów

Wszystkie artykuły jakie znajdziesz na stronie e-Seksuolog.pl powstały w wyniku pracy doświadczonych specjalistów. Wyróżnia ich wiedza, doświadczenie, liczne prestiżowe nagrody, ukończone studia. To sprawia, że możemy poszerzać Twoją wiedzę i udzielić cennej rady.

Celem serwisu e-Seksuolog.pl jest udostępnienie rzetelnych, zrozumiałych i przydatnych treści. Chcemy, żeby nasi czytelnicy mogli podejmować najlepsze decyzje dotyczące zdrowia seksualnego.

Przeczytaj więcej o naszym zespole redakcyjnym

W naszych treściach nie ma miejsca na fałsz! Bazujemy tylko na oficjalnych badaniach, zagranicznych publikacjach naukowych i testach. Nasze treści od samego początku są tworzone i weryfikowane i recenzowane przez bardzo doświadczonych redaktorów.

Każdy artykuł przed publikacją jest poddawany szczegółowej ocenie przez lekarzy w celu zapewnienia najwyższej wiarygodności. Nasze wytyczne dotyczące treści są bardzo rygorystyczne, dlatego zawsze cytujemy wiarygodne źródła i podajemy linki do tych źródeł na dole każdego artykułu. Nasz zespół ekspertów każdego dnia monitoruje przestrzeń dotyczącą życia seksualnego, co pozwala nam regularnie aktualizować nasze treści, żeby stawały się jeszcze bardziej przydatne.

Przeczytaj więcej o naszym procesie tworzenia i oceniania treści


Na Twoje zaufanie pracujemy ciężko każdego dnia. Chcemy, żeby nasze treści przekazywały wiedzę dotyczącą życia seksualnego w prosty i zrozumiały sposób. Zaburzenia seksualne to powszechny problem i nie należy się go wstydzić.

Pamiętaj, że możesz zadać nam pytania lub zostawić feedback dotyczące działania serwisu. Po prostu napisz do nas na kontakt@e-seksuolog.pl